Srpen 2009

KEKS! = konec

24. srpna 2009 v 18:30 | em Wey. zveřejňuje
KEKS! ~ takový naše soustředkový slovo :D. Ale to neřešte! Prostě mě to tu nebaví, končim s timhle blogem i s blogem.cz. Vy se určitě radujete, ale možná se mezi vámi někdo najde, kdo lituje, že odcházim. Tak vy, co litujete, že odcházim, tak mi napište na icq 582 172 196 a můžeme pokecat, ale zároveň mi napište přezdívku a blog abych věděl, kdo mi napsal.
Nechci se nějak rozepisovat, asik to stejně nebudete číst. Jen takovej vzkaz pro sb: Jsem rád, že jsem vás poznal. Jste perfektní a snad vám to vydrží. Nezapmeňte na to icq, budeme kecat i když někteří už ho mají. Na vaše blogy budu chodit furt, ale asik už nebudu psát komenty.

Vezměte si kapesníky..


Ježiš, z toho dělám komedii... Z jedný části mě je smutno, protože se loučím se skvěšlýma lidma (ale furt je tu icq), ale z další část (možná i větší) jsem rád, že se tohoto blogu zbavuju, protože se osvobodim a tak. Snad to chápete, protože já to tak úplně vysvětlit neumim.


Ježiši, sem dávám samí hnusný vykopávky. Neměli bychom brečet, ale radovat se. Když něco zkončí, něco nového a hezčího začne. Všechno zlé je přeci k něčemu dobré, když seš na dně, můžeš se aspoň od něčeho odrazit.

Takže loučit se vesele, oblíknout se do barevného!
A na závěr moje jedny z nejoblíbenějšch písniček od čechů.
Samozřejmě je jich strašně moc, ale vybrat je aby se líbili co nejvíce lidem je těžký. Ale nakonec je písnička úplně.. (nebrečte, radujte se!)


Loučim se..

Tak jsem zase tu..

23. srpna 2009 v 18:58 | em Wey. zveřejňuje |  Jeho žvásty.
Čááwey, jsem zase tu..Nechci se tady nějak rozepisovat, ale na soustředku sem poznal mnoho novejch super lidí, taky jsem se víc poznal s těma, které jse znal ale jenom sme se zdravili. Prostě chci říct, že jsem si uvědomil, že sem v pohodě vydržel bez blogu a vůbec mi nechyběl, ale chyběli mi jenom moje aff.. Jak to řííct.. Prostě asik zkončim s blogem, možná si založim novej, jenom takovej neznámej bo tak, ještě nwm. Vždycky jsem snil o známym blogu, ale potom jsem pochopil, že i při návštěvnosti okolo 160 je to těžký, takže když blog, tak moc neznámej
Sem fakt ospalej, na tom soustředku to bylo fakt náročný, bolej mě nohý, hodně lidí se tam zranilo, ale i přesta sem ta, užilo hóóóódně zábavy.. Takže, s tim koncem ještě nevim, teď jdu na icq, takže s těma best sb pokecáme, zatím..
Fakt co jsem napsal je blábol, jsem strašně unavenej!!

Halóóó.. já tu nejsem

15. srpna 2009 v 10:00 | em Wey. zveřejňuje |  Jeho žvásty.
Magazín:

Takže lidi, jak možná už víte, jsem na soustředku. No, tak si to tady beze měužívejte :D
Nebudu tu až do 24.8., co ž je dlouhá doba, takže očekávám, že některý sb si mě smažou, ale mě to neva, protože se aspoň pozná, kdo je dobrá aff. Také předpokládám, že se mi rapidně sníží návštěvnost, protože po táboře ještě jedu na Moravu.. To budu muset dohánět při škole :D Pro zábavu, až tu nebudu, jsem pro vás připravil nějaký písničky a taky si můžete počíst v magazínu Experiment. Žádný přednastavený články nemám ani nikdo tady za mě nebude, bohužel.. Sem sliboval dlouhej článek, ale fakt nevím, co mám psát. Týýjo, já až se vrátím z tábora, budu tady jen dva dny a jedu na Moravu, až se vrátím otamtaď, tak půjdu hned do školý, ouwéj! A jinak sry, že to není barevně, čas tlačí. Sem slíbil ty písničky, tak tady jsou..Teď speciál 3 písniček od..
A nakonec to nej :DTak snad se líbí a nikoho jsem tí neurazil :D
Tak čáágo a až někdy, pp

Magazín EXPERIMENT ~ 1.číslo

14. srpna 2009 v 18:15 | em Wey. zveřejňuje
Je tu první číslo magazínu Experiment! Nekopírovat a nevydávat za své!

Titulní (první) stranaDruhá a třetí strana

~


čtvrtá a pátá strana

~

šestá a nevzhledná sedmá strana
~

Tak pokud líbilo, tak dej vědět do komentářů a pokud ne, tak taky dej vědět do kometnářů.. Děkujů : * čáágo

Ó. Blend ~ podruhý [na tomto blogu]

13. srpna 2009 v 16:00 | em Wey. zveřejňuje |  Tvořím grafiku.
Tákže, je tu blend k Lady.E do její první grafický soutěže. Jako musím říct, když jsem to dělal, byl jsem úplně bez nápadu, ale tak sem něco vytvořil. No, není to úplně hezký ale tak co.. Někdo to hold dělá v Photofiltru. Jinak tento článke je přednastavený - momentálně se pohybuju po obchodním centru (Palládium Praha :D).Komentáře, prosím (smutně koukám)

Kdy tu nebudu??

13. srpna 2009 v 11:12 | em Wey. zveřejňuje
Takže, jsou prázdniny a jezdí se pryč. Já zrovna muím bejt pryč skoro celej srpen a tak tady máte rozpis, kdy tu nebudu:

15.8.-24.8. ~ soustředění

26.8. (27.8.) ~ 31.8. - Morava

?.9. - ?.10. (nejméně 6 dní) ~ Francie

To jsou zatím dny, které vím, že tu nebudu. A s tou Francií, škola ještě nevydala přesný datum, no.. A třeba toho bude ještě víc, nwmDneska už tu nebudu..

13. srpna 2009 v 10:10 | em Wey. zveřejňuje |  Jeho žvásty.
Kránsé ránko.. Sem právě teď vstal :D Jinak dneska tu budu tak od 11, možná i dýl a potom jedem do Prahy (Praga ~ Prague ~ Prag). A vrátím se se ááž moc pozdě. No, jsme měli jet na Chodov (do oc) ale když je tam ta Madonna, tak by bylo v metru a všude hodně lidí, tak jedem do Palládia :D A abyste neměli zmatek v dnech, kdy tu nebudu, tak sem vám dám seznam mí nepřítomnosti..
A magazín už mám skoro hotovej, stačí jen udělat zadní stranu.. Jinak 4. a 5. (poslední) díl Tirmingenova doma sem dám až přijedu, prostě si bude muset počkat :P

BTW: Ten avatar už tu byl


Ta písnička je z Milionářez chatrče..

Ochutnávka.. čeho??

12. srpna 2009 v 17:03 | em Wey. zveřejňuje |  Jeho žvásty.
Jak určitě víte, od soboty tu nebudu 9 (10) dní a tak chci pro vás vytvořit něco na ty dny, protože přednastavovat články nebudu.. tak jsem přišel na něco, tak tedy jsem to zkopčil od EsS.. snad se nebude zlobit :D Tak a rychle k věci, dělám pro vás magazín EXPERIMENT, a už mám titulní stranu, kterou vám sem dám. Jinak ten magazín přednastavím asik na neděli, no.. Tak si můžete počíst :D Ježíš, zase blábolím

Tadá, titulní strana


Tak třeba napište komenář, jestli se vám líbí, nebo jestli se těšíte na to číslo :D Tak já to du honem dělat.. tak zatím


Tirmingenův Dům - 3. díl

12. srpna 2009 v 12:47 | em Wey. zveřejňuje |  Já spisovatelem.
... "Já si myslím, že ano" vedou mezi sebou manželé rozhovor a pokračují dál v cestě.
Už jedou den v kuse. "Konečně civilizace." vykřikne pan Tirmingen. Nejdříve zastaví u čerpací stanice a načerpají benzín i do zásoby. Poté se vydají do centra kde jsou udiveni. Ve prostřed náměstí se tyčí ohromný gotický kostel. "To už jsme dlouho neviděli, co Františku?" ptá se žena svého muže. Zahlédnou informace, tak se jdou raději poptat, jestli jedou správně do vesnice Hradly. "Dobrý den." "Krásný podvečer" odpoví slečna za přepážkou. "Chceme se zeptat, jestli jedeme dobře do vesnice Hradly a jak to je ještě daleko?" ptají se manželé. "Moment, podívám se.. Ano jedete dobře, neustále musíte jet po hlavní a na 150. km odbočit vlevo, ale měl by tam být ukazatel. Vzdušnou čarou je to uz jen 100 km, po cestě kolem 180km." Odpovídá slečna. "Děkujeme a krásný zbytek dne" a manželé odcházejí.

Já vás miluju, pořád..

12. srpna 2009 v 9:22 | em Wey. zveřejňuje |  Jeho žvásty.
Krásné ránko. Jsem tu jen na skok, protže vám oznamuju, že ďo odpoledne tu nebudu. Nejspíš až večer. Jo a víte proč vás pořád miluju? Včera jste pokořily další rekord, přišlo mi sem 164 lidí! Supéééér! Jinak Tirmingenův Dům 3. díl bude a dám ho sem dneska. Já sám totiž nvím jak to dopadne, to vymýšlím, když to píšu, takže jsem i já zvědavej. JSem ten 3.díl včera začal psát (večer) ale potom jsem se šel koukat na to odsouzeni zemřít. Mno, víc až odpoledne nebo večer, pp

BTW: Avatar už tu je podruhý :D

[edit 10:24]: Nene, mě se jen tak nezbavýte alias jsem tu :D

Dneska poslední žvást

11. srpna 2009 v 20:29 | em Wey. zveřejňuje |  Jeho žvásty.
Tak dneska už nemám sílu psát už nic jinýho, taky z posledních sil píšu toto ~ nebude to moc dlouhý. Jinak snad se vám líbil ty 2 díly příběhu Tirmingenova Domu, i když ten druhej díl je hodně smutnej. A jinak třetí díl nevím kdy bude, pokud ho stihnu zítra, tak zítra, nebo v pátek a nebo až za hodně dlouho :D
Sem fakt hodně unavenej, nejdřív prní díl, potom jít až někam dopr abych vyfotil něco a ono se to tam změnilo a zase napsat druhej díl. Tak zítra, zatím

BTW: Odkaz na příběh je v horním boxu
BTW2: VYčerpávající článek

Tirmingenův dům - 2. díl

11. srpna 2009 v 18:28 | em Wey. zveřejňuje |  Já spisovatelem.

Velice smutné!

~ komentáře, prosím
~ nekopírovat, prosím
~ foto: Martin Weisser & Jan Weisser (já a brácha)
~ text: Martin Weisser (já ~ em Wey.)
...V tom uslyší výstřel, běží do vedlejšího pokoje a s otevřenými ústy zírá na vyděšenou ženu, která vzala pistoli mužům v černém a postřelila je. Celá vyděšená rodina vidí, jak se dva muži topí v krvi a z posledních sil říkají: "Zachraňte mě! Volejte sanitku.". Brečící paní Tirmingenová běží do chodby k pevné telofoní lince a zavolá sanitku. "Už nemusíš, zemřeli" po chvilce oznámí pan Tirmingen.

Cenky za "Stihneš to?" ~speciál

11. srpna 2009 v 15:30 | em Wey. zveřejňuje |  Stihneš to?

Tak a jsou tu cenky za to speciánlí Stihneš to? Jo, uznávám, nejdou moc promakaný, ale přece jsem jich dělal 11, tak zase jóó (už zase blbáolím tak radši rychle¨) tady jsou:Po "o" žvást

11. srpna 2009 v 12:42 | em Wey. zveřejňuje |  Jeho žvásty.
Tákže, je tu můj odpolední žvást. Chci vám strašně poděkovat za chválu Tirmingenova Domu. Původně další příběh měl být přidám až za 2 dny, ale kvůli vám se to pokusím přidat už dnes. Takže podvečer nebo večer, prostě sledujte blog a až se to přidá, tak to uvidíte sami.
Jinak jsem se napuc toho buřtgulášku, mňamky. Ho budu mít i zítra k obědu, mám ho navařila docela hodně, no. Tak když sem doma sám, tak co no. Se nechci nějak rozepsat, chci psát ten příběh, protože tam chci dát i obrázky, takže možná půjdu někam fotit. Takže zatím.

BTW: Ten avatar už se tu objevil
BTW2: Tirmingenův dům 1.díl čti
BTW3: Furt můžeš pomoci zebře ~ tu

Tirmingenův dům - 1. díl

11. srpna 2009 v 11:26 | em Wey. zveřejňuje |  Já spisovatelem.
~ můj první příběh
~ komentáře, prosím
~ nekopírovat, prosím
~ foto: Martin Weisser & Jan Weisser (já a brácha)
~ text: Martin Weisser (já ~ em Wey.)

Slunce zapadalo a jeho poslední paprsky ozařovaly zlaté pole, které se táhlo kolem domu pana Tirmingena. Když to zpozoroval, vyšel na verandu a z údivu si musel usednout na houpací křeslo, které bylo hned vedle něj. Neuvěřitelný koncert, v němž hrálo hlavní roli žito a hudbou doprovázený jemný vánek, který jemně třel listy stromů o sebe, udivil pana Tirmingena tak, že už nevnímal hlas své manželky, která mu neustále přikazovala, co má dělat. O několik minut později se vrátili jejich děti, které si užívali krásného počasí kdesi na hřišti.


Už v sobotu..

11. srpna 2009 v 9:59 | em Wey. zveřejňuje |  Jeho žvásty.
..už v sobotu odjíždím na soustředko. Vás na děvět dní opustím. To už jste celý natěšení, co? Jinak zdravím (u nás v deštivém) ránku. Jedna holčina chtěla, abych se tu rozepsal, jenže to já neudělám, protože připravuju nějakej příběh.
Já už se těším na oběd, mám včera uvařila buřtguláš a ten já úplně miluju, hllavně ten od mamky :D mňamky.. Sem zapomněl na tu důležitou věc, čéčé. Včera jste udělali rekórd, přišlo mě sem 129 lidí, což jste o 19 lidí překonali první rekord. Jste prostě úžasní. Tím pro teď končím a jdu psát ten příběh..

BTW: Ten avatar je z pc, z dob alíkování (1.-2.třída)
BTW2: Furt probíhá Sthineš to? speciál ~ tu
BTW3: Furt můžeš pomoci zebře ~ tu


Stihneš to? ~ večerní SPECIÁL

10. srpna 2009 v 19:00 | em Wey. zveřejňuje |  Stihneš to?
Wuááách! Je tu speciánlí "Stihneš to?" Tak se ukažte, jak to umíte :D Bude to trvat až do 11. srpna do 13:00, tak jsem zvědavej, kolik lidí vás sem napíše.. Teď je tu úplně skvělá písnička (jí žeru ~ tu písničku <3) tak tu si poslechněte, protože taky na ní bude otázka!1 ~ V kolik chodíš spát?
2 ~ Chodíš spát někdy i po obědě?
3 ~ Radši tmu nebo světlo? (černá × bíla)
4 ~ Když jsme u těch barev, pošleš dál toto?
5 ~ Ještě k tomu večeru, jíš pozdě večer?
6 ~ Sprchuješ se radši večer nebo ráno?
7 ~ Líbí se ti ta písnička?
8 ~ Usl/a bys/i jsi u ní?
9 ~ Má vtipný vlasy, jaký ty máš vlasy, když jdeš spát?
10 ~ Tak co, líbilo? (Cheš něco vzkázat?)

Tak hodně štěstí!
Beru všechny!
Cenky jednotlivě!
Reklamy, pokeci a vše jiný mažu - pište to o článek níž!

Momentálně mě žádnej titulek nenapadá :D

10. srpna 2009 v 18:10 | em Wey. zveřejňuje |  Jeho žvásty.


Takže, žase žvástuju. To jste radi, co? Tak pro začátek (mm.. nevim jak začít, kua). Představte si, co se mi zase stalo. Kdžy se kocour vzbudil, tak šlápnul na ovladač a přepnul to na Jetix a tam zase ty děti dělníci. Twe, kdo se na to může koukat :D Jinak vám moc děkujů za návštěvnost, fakt krásná. Pokud ještě budete chodit a překonáte 110 lidí, bude to rekórd.
Už jste někdy měli chuť poslouchat jenom jednu písničku? Já to právě prožívám. Poslouchám jednu hezkou písničku, ale když si řeknu: "tak dost" tak ji vypnu, ale po minutě si ji zase musim zapnout. To je, co? Jí vám sem dám. To je strašný, mě se strašně stýská po holkách ve vile. Po idiotce a po Bonitce, vždycky si se mnou pokecali (s takovym otravou málo lidí pokecá :D) a teď nic na jejich blogách, strašný. Jóó, sem vám chtěl ještě říct, že sem si udělal novej podpis, mno, uvidíte sami.


To je ta písnička, jak furt poslouchám. Jo, není úplně nová, ale mě se líbí. Znal jsem ji už dýl, ale teď jsem se prostě do ní nějak zaposlouchal :D

BTW: Chcete tu soutěže? ~ třeba to "Stihneš to?"

Moje první 2 avatárky ~Nic moc, teda

10. srpna 2009 v 15:34 | em Wey. zveřejňuje |  Tvořím grafiku.No, sem se pokusil o 2 avatary (o nějakou grafiku na žádost od EsS) a nějak se mi nepovedli. Posuďte sami. Ten první je na téma Summer (léto) a druhej je s Ashley Tisdale (z blendu tu). Tak pište prosím komentáře, když tak smutně koukám a prosím :D Jinak se ještě dneska ozvu!

~Rekóórd

10. srpna 2009 v 13:26 | em Wey. zveřejňuje |  I stránka žije svůj život.

Tákže, je to sice statistika, ale připojim i ten žváast. Jsem měl k obídku "CDD" ~ co dům dal, alias to jsou palačinky a kuřecí od včerejší grilovačky :D Sem to nechtěl jíst u pc tak jsmem šel k televizi a tam na jetixu takový špičatý hlavy (roflééc) Prostě mazééc, nejaká pohádka, jak děti vyrobily raketu na nějakou planetu, mno prostě.. Jinak k tý statistice, fakt moc děkujů, potěšili jste mě, hlavně v den otevření! A tady je:

Pondělí: 0 ~ no existt
Úterý: 0~ no exist
Středa:0 ~ no exist
Čtvrtek: 11 ~ budování
Pátek: 110 ~ den otevření (rekord)
Sobota: 88
Neděle: 90
Celkem: 299